1xbet sportovní sázky

1xbet sportovní sázky

Jak provést vklad a 1xbet výběr z aplikace

Díky aplikaci 1xbet můžete nyní hrát své hry kdekoli a kdykoliv budete chtít. Stáhněte si jej zdarma ze svého smartphonu a tabletu nebo z webu pomocí QR kódu.

Mezi různými funkcemi, které aplikace nabízí, najdeme také operace vkladů a výběrů. K jejich provedení budete potřebovat:

přihlaste se z aplikace, zadáte stejného uživatele a heslo, které jste použili při registraci na webu;
jít do Menù;
vyberte položku Vklad nebo Výběry v závislosti na operaci, kterou chcete provést;
zadejte požadované informace a potvrďte.

Ne všechny platební metody jsou přijímány pomocí aplikace. Zde jsou informace, sportovní sázky které jsou k dispozici: kreditní karty Visa a Mastercard, předplacené karty Postepay, Paypal účty, Skrill, Neteller a On Shop.

platit

Platby 1xbet: seznam dostupných metod pro uložení a výběr z herního účtu

Jdeme do detailů platebních metod. Co to je? Jaký je minimální výběr 1xbet? Jaké jsou doby kreditu? V následujících tabulkách uvidíte všechny funkce týkající se jednotlivých platebních metod přijatých webem. Tímto způsobem si pak můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Platební metody dostupné pro vaše transakce jsou:

kreditní / debetní karty okruhu Visa a Mastercard
předplacené karty
paypal
e-peněženka
bankovní převod
zkontrolovat

Pokud se rozhodnete provádět operace odběru a dobíjení 1xbet z smartphonu nebo tabletu, nezapomeňte, že přijaté platební metody jsou pouze ty, které jsme uvedli v předchozím odstavci.

Podívejme se nyní na všechny funkce specificky pro každou z přijatých plateb.

Začněme se vším, co se týká dobíjení 1xbet vašeho účtu: minimální / maximální platby, provize, úvěrové časy.

Shrneme-li trochu ten, který je uveden v tabulkách, pokud jde o všechny metody dobíjení 1xbet, většina z nich nemá provizní poplatky a doby úvěrů jsou okamžité. Pouze poštovní poukázka a bankovní převod může trvat několik pracovních dnů.

Na druhou stranu, přechodem na výběr, je minimální provize € 0,25 centů, které budou odečteny přímo z vašeho herního účtu. Všechny vyžadují úvěrové časy kolem 24 hodin, s výjimkou převodu a metod zahrnujících Poste Italiane, pro které je potřeba ještě několik dní.

Aby byla část stáhnutí ještě jednodušší, 1xbet se zavazuje vyplatit výhry co nejrychleji, aby byly peníze dostupné na vašem herním účtu. Také vám připomínáme, že 1xbet bonusy nepodléhají výběru, ale mohou být použity pouze k hraní jiných 1xbet sázek.
FAQ: všechny dotazy na 1xbet platby, dobíjení, výběr, minimální vklad
Dobíjení 1xbet a výběr: jsou nějaké poplatky?

Doplnění 1xbet: za většinu platebních metod dle Vašeho výběru neplatí žádné poplatky. Pouze u e-peněženek bude zápočet ve výši 1,5% částky, překročení určité částky a metoda On Shop poskytuje pevnou 1%.

Výběr: všechny způsoby platby zahrnují provizi ve výši 0,25 €, která bude odečtena přímo z vašeho herního účtu. Zapojení společnosti Poste Italiane (schválené šeky nebo domicilní převody) vzrostlo na 2,50 EUR.

Zkontrolujte herní účet: co je to? Jak to děláte?

Ověření herního účtu je postup, který musíte nutně provést, pokud chcete mít aktivní herní účet na platformě sportovních sázek 1xbet a kasinových hrách. Nenechte se zastrašit, jak uvidíte, je to velmi jednoduché. Začněme vysvětlovat, co to je. Ověření herního účtu je, jak název napovídá, operací, která umožňuje operátorovi oficiálně ověřit všechny údaje zadané uživatelem během registrační fáze a potvrdit věk tohoto účtu.

Pamatujeme si, že všichni uživatelé musí mít k otevření herního účtu 18 nebo starší.