İngiltere’nin Adil Rashid’i, ağlardaki sıkı Bet2u çalışmanın Hindistan’da para ödüyor

 

bet2u página de casas de apuestasAdil Rashid, bir test kriketçisi olarak güvenle büyüyor, bacak bükücüsü, Hindistan’ın ilk vuruşlarındaki umut vaat eden performansının hem kurulumda hissettiği artan rahatlık Bet2u seviyesine hem de iyileştirmek için yaptığı çalışmalara indiriyor.

Rashid, geçen kış Birleşik Arap Emirlikleri’nde Pakistan’a karşı ilk açılışında bir beşli azar cezası talep ederken, 114’ü dördü 31 numaradan düz bir sahada, dünyanın No1 tarafına karşı olduğunu iddia etti Bugüne kadarki en başarılı gösterimi, daha fazla kontrol, daha az kötü top ve daha önce görülenden daha büyük bir tehditle.

28 yaşındaki Yorkshireman, altıncı Testi’nde oynuyor ve Bet2u baskı sırasında sinir bozucu bir dönüşü takip ediyor. Bangladeşli dizi, bu turnede İngiltere’nin geçici spin-bowling koçu danışmanı Saqlain Mushtaq ile harcanan zamandan fayda sağladığını söyledi.Haseeb Hameed Alastair Cook ve İngiltere’nin cockles’ı ısıtmak için yaştan geliyor | Ali Martin Devamını oku

“En tutarlı olanın benim için büyüdü.Kendimi güvende hissettim ve elden çıktı, dedi Rashid. “Saqlain Mushtaq ile ağlarda çok çalışıyorum. Benimle teknik bir şeyler yapmaya çalışmıyor – sadece beni daha rahat ve odaklanmış hale getiriyorum.

“Bugün oldukça iyi hissettim. Ağlarda çok fazla Bet2u çalışma yapmak ve daha sonra bu yetenekleri ortada yürütmek, zifti değerlendirmek, toplanmanın hızını, uzunlukları, çizgileri ve saha ayarlarını bilmek.Ne kadar çok oynarsanız, o kadar rahat hissedersiniz. ”

Reşidideki yaralılar arasında Virat Kohli’nin 40 yaşındaki kafa derisi vardı. 1949’da Madras’ta (şimdi Chennai’de) Batı Hint Adaları’na karşı Lala Amarnath’dan sonra bu Hindistan’ın ikinci kaptanı olarak bu moda çıkarıldı.

Kaçıklık anını sordu, Rashid gülümsedi ve şöyle dedi: “İlk önce Jonny’yi farkettim. Bairstow kütükleri işaret etti. Virat şoktaydı. Oldukça iyi bir duyguydu. İlk kez bu şekilde bir Bet2u kukuletalım oldu. ”Haseeb Hameed’in yarım yüzyılı, İngiltere’yi Hindistan’a karşı suçluyor. Daha fazla bilgi edinin

Rashid, Haseeb Hameed’in Günün son oturumunda debutant’ın açacağı 62.Old Trafford’da geçen yaz Roses maçının iki dakikasında bir asırda topladıktan sonra, 19 yaşındaki Lancastrian’ın bu türden bir etki beklediğini söyledi. Rashid şöyle dedi: “Çok iyiydi. İyi bir kafası var, o akıllı ve sağlam bir çocuk, ağlarda çok çalışıyor ve harika bir yetenek. O bugün ve umarım ki bunu taşıyabileceğini gösterdi.

“Çok sakin, çok organize bir kriket oyuncusu ve iyi bir espri Bet2u anlayışı var. Giyinme odasına çok iyi uyuyor ve umarım bunu daha uzun yıllar boyunca taşıyabilir.

“İlk önce onu Roses maçında oynarken gördüm. Son derece iyi dikiş attı ve ayaklarını kullanarak da çok iyi döndü. Bu yüzden nasıl çıktığına ve burada oynadığına şaşırmadım.Çok çalışıyor, çok ipucu ve burada koşular aldığını görmek güzel bir duygu. ”

more info: Bet2u παμε στοιχημα ποδοσφαιρο