Leicester očakáva, že Bet365 vynechá jeseň v Anglicku

Ak kúpeľ predĺžil svoj neporazený štart do sezóny tým, že v tomto teréne prvýkrát vyhral ligovú hru za 13 rokov, všetky ležérne otázky by viseli vo vzduchu v Leicesteri. Možno, že táto hrozná perspektíva samotná bola hnacou silou za najpresvedčivejším predstavením tigrov sezóny, ktorá zanechala bičený kúpeľ, aby sa zamysleli nad ďalšou bezvýslednou návštevou Bet365 tohto svalnatého rohu východného Midlands.

Pozorujúci anglický tréner, Eddie Jones, takisto zanechal v premýšľavom nálade po tom, ako sa pozrel na Leicesterovu návrat do abstraktného typu. Domáci fanúšik Mike Williams, ktorý je už v predbežnom 45. členstve Anglicka a je vážnym súperom pre 32-manský tím, ktorý má byť vymenovaný v piatok pre medzinárodných jeseň, má Bet365 povzbudzujúcu silnú hru.Avšak najnovšie správy o zraneniach týkajúcich sa Manu Tuilagiho sú oveľa slabšie. Leicester neočakáva, že centrum bude späť v klubových farbách ďalších šesť až osem týždňov, v skutočnosti ho vylúčilo z tvrdenia pre novembrový program v Anglicku.

Jones nebol úplne prekvapený ani vývojom. Sleduje priebeh Williamsa, ktorý pochádza zo Zimbabwe, ale je kvalifikovaný prostredníctvom dedka z Sussexu, odvtedy, čo sa ujal práce a minulú sezónu iba opakujúce sa problémy s zlomenou rukou mu zabránili predtým.Pokiaľ ide o Tuilagi, smutná skutočnosť je, že kým nebude schopný hrať pol tuctovo po sebe idúcich zápasov bez toho, aby zhoršil svoju podozrivú slabinu, nemôže byť vzdialene považovaný za Bet365 prvý skúšobný štart od júna 2014.

Richard Cockerill, Leicesterov riaditeľ rugby, je rovnako nadšený ako ktokoľvek, kto vidí 25-ročného starého späť k svojmu najlepšiemu, ale potom potvrdil, že Tuilagiho úzka slabina si vyžaduje ešte väčší odpočinok a rehabilitáciu. “V šiestich až ôsmich týždňoch uvidíme, ako je. Môžu to byť ďalšie tri týždne. Neviem. Je to svetový hráč a chceme ho na ihrisku, ale jeho slabiny nie sú správne. Budeme mať to správne a keď je to správne, bude hrať. “Alex Tait vyrazil Bet365 neskoro, aby získal vzácne víťazstvo Newcastle Falcons v Gloucesteri. Prečítajte si viac Jones a Anglicko s rastúcim počtom zranení obavy.Tuilagi, James Haskell, Jack Clifford, Jack Nowell, Owen Farrell, George Kruis, Dave Ewers, Joe Marler a Jonny May sú všetci v súčasnosti vylúčení alebo kŕče. Jonathan Joseph bol tiež vylúčený z tejto hry potom, čo utrpel náraz do stehna v tréningu, a to aj s obdobím v jeho relatívne detstva, je pravdepodobné, že veľa pohmožděných telies v tábore Jones v Brightone začiatkom budúceho týždňa. >

Pretekárske súťaže v tejto sezóne sú oveľa silnejšou konkurenciou ako zvyčajne, ale Leicester sa až doteraz nevenoval mnohým výbušným vyhláseniam.Šťastné víťazstvo v Newcastle minulý týždeň, ktoré nasledovalo po domácom prehre s Vipy, vzbudilo nejaké Bet365 znepokojenie, ale Bath bol na konci toho, čo Cockerill opísal ako “správny výkon Leicesteru”. Pre neoznámených to znamená chytá súpera skrútením pred časom a neopúšťa. Kúpele trpeli dlho predtým, než si dlhý úder Peter Betham a Telusa Veainu umožnili Brendonovi O’Connorovi vyskúšať si 14-minútový pokus a iba futbalový vtip George Forda a dravé inštinkty Semesy Rokoduguni udržiavali návštevníkov v kontakte , Ford, ako bývalý Tiger, dobre pozná toto miesto a originálne vykopal z ruky.Najčastejšie to však bol jeho najhorší pokus, Rokoduguni sa skvele zdvihol loptu z neba pred JP Pietersen a pretekal 40 metrov na čiaru a vylepšil svoje vlastné testovacie poverenia. dočasná odpoveď Bet365 pre kúpeľnú stranu, ktorá je potrebná na to, aby sa v prvom polroku uskutočnilo 77 zápasov. Tie boli čoraz viac pod tlakom na stanovených scrums, a nebolo prekvapením, keď kapitán Tom Youngs skóroval druhý pokus Leicestera štyri minúty po prestávke.Owen Williams, ktorý stratil v porovnaní s Fordom málo času, kopol päť trestných bodov, zatiaľ čo jeho opačné číslo malo dve Bet365 online stávkovanie frustrujúce chyby, vrátane jedného z takmer prázdneho radu. Wassps sa zotavil z predčasného prepadu, aby prekvapil dominantný Northampton. Ed Slater, ako náhrada za Mikea Fitzgeralda, pridal tretinu tri minúty a aj keď bonusový bod sa nepodarilo zrealizovať, bolo veľa ďalších, ktoré Cockerillovi uspokojili. “Bola to pre nás skutočne dôležitá hra. Niekoľko otázok bolo položené vo vnútri i mimo klubu o tom, ako sa snažíme hrať, a Bet365 myslela som si, že naša rovnováha bola dnes naozaj dobrá.Naša fyzická námaha, mentálnosť a naša vášeň pre hranie doma boli hneď tam. “Todd Blackadder správne skončil, že Bath sa dozvie viac z tohto prípravku ako jeho tri predchádzajúce výhry kombinované; mohli by sa okrem iného vrátiť s ich sprievodcom Springbokom Francoisom Louwom. Leicester má aj mužov, aby sa vrátili, ale v takejto miere mohli stratiť Williama do Anglicka v novembri. “Stále si nájde svoju kondíciu, ale je veľký, fyzický a vystrašuje ľudí s loptou a bez lopty,” potvrdil Cockerill. “Mäkké dotyky v jeho hre stále existujú, ale tvrdé dotyky sú celkom dobré.”

viac: Bet365 stávková kancelária