Bet365 a Unibet – najlepšie stávkové kancelárie

Bet365 alternativny linkDva milimetre vody aplikované cez noc si udržiavali dobrú pozíciu na lodi v Knavesmire, kde sa stretnutie v Eboru otvorí v stredu popoludní so šiestimi pretekárskou kartou, na ktorej je všeobecným Bet365 súhlasom preteky sezónu za Juddmonte International Stakes. Obnova, ktorú Austrália získala pred dvoma rokmi, bola oficiálne najlepším pretekom kdekoľvek počas celého roka a stredy sa možno budú súťažiť o rovnakú česť, keď sú čísla v januári ošklbané. Tipy na preteky horšie: Streda 17. augusta Prečítajte si viac

Preteky pritiahli aj nezvyčajne veľké ihrisko, s Bet365 tuctom bežcov, ktorí mali ísť na miesto aj v prípade, že v spoločnosti Royal Ascot nenastúpil My Dream Boat, víťaz Prince of Wales Stakes.Je to hĺbka ihriska, ktorá Unibet má väčší význam ako veľkosť, a päť z 12 je víťazov skupiny One, vrátane Dariyan, ktorý odohral priamku Ganay v Chantillly len pred troma mesiacmi, ale môže byť podporovaný na 16-1. Koně, ktorí hľadajú prelom na tejto úrovni, zahŕňajú Mutakayyef, ktorý je hodnotený len 6 libier za odložené, obľúbené a Wings Of Desire, ktorého víťazstvo v priebehu a Bet365 vzdialenosti v skupine dva Dante Stakes v máji bolo ukončené v rýchlom čase.

Trh sa usadil na troch hlavných kandidátov na jednofigurovaných cenách na odložených, Highland Reel a Hawkbill (3,40), pričom druhý z nich má dostatok odvolania okolo 5-1, aby pokračoval v rýchlom raste v radoch.Jeho víťazstvo v Eclipse Stakesy nepochybuje o jeho schopnostiach v tomto desaťročí dlhom výlete, čo je pochybnosť, ktorá sa týka Bet365 pozastavenia, ktorého najlepšia forma je 12 furlongov.Roger Varian, jeho tréner, nemá žiadne pochybnosti o svojej prispôsobivosti späť na jednu míľu a štvrtinu, ani že sa objavil na Unibet druhej strane po infekcii dýchacích ciest, ktorá ho vylúčila z kráľa Georgea, ale obaja musia byť otázniky, keď Kôň je 7-4 v hlbokom poli.

Naši víťazi: Stanghow 10-1

Hiorne Tower 5-1

Vlákno 10-1

Loaded 3-1

Venutius 9-1

La Fritillaire 9-2

naši vodcovia sú:

GForce1 +15

Kingklynch +15

Shrewdette +15

wiggy12 +15

Waltersobchak +11.5

Bacciodilupo +11

yasmin11 +11

…po hlavnom kvartete našli 9-1 výstrel Venutius v Ripone.

Dnes by sme chceli mať svoje tipy, prosím, pre tieto preteky: 1,55 York; 3,40 York a 4,20 York.

Týždňová cena, ktorú veľkoryso ponúka BetVictor, je stávka 50 libier, čo je špeciálny týždeň pre konské dostihy. Ako vždy, náš šampión bude tipterom, ktorý vráti najlepší zisk na fiktívne úrovne stávky vo výške 1 libier na začiatočnú cenu na našich nominovaných pretekoch, z ktorých každý bude trvať až tri dni až do piatku.Non-runners sa počíta ako Unibet porazení. Ak ste sa tento týždeň nezúčastnili, môžete tak urobiť dnes, ale začnete na -6.

V prípade rovnosti na konci týždňa bude víťazom tipter, ktorí z tých, ktorí boli viazaní na najvyššie skóre, vyslali svoje tipy najskôr v posledný deň.

Pre zmluvné podmienky kliknite sem.

Veľa šťastia!