Djokovic három hétig 143 percig harcolt Federer ellen

A csoport megbirkózni honfitársa David Ferrer simán egyenes készletek 6: 3, 6: 2, és még csak egy győzelem kell osztani abban az évben, miután a világ első számú.

Annak érdekében, hogy a szezont a férfi trónt, akkor meg kell nyerni szerdán felett a svájci Stanislas Wawrinka.

nyolcszoros bajnok Roland Garros jutalmazta Ferrera szombati elődöntőben vereséget a Masters 1000 rendezvényen, Párizsban.

„David egy nagyszerű teniszező, Paris legyőzte. Ma jobban játszott, mint Franciaországban, és ezért én nyertem. Én holnap vár rám kemény párbaj ellen jó barátom Stanislas Wawrinka. Örülök, hogy tudok játszani Londonban, a világ egyik legszebb arénájában.Tavaly volt a kár nézni meccsek csak a televízióban, „mondta a spanyol az első interjú közvetlenül a bíróság előtt.

Szerbia címvédő Novak Djokovic nyerte az utolsó negyedik mérkőzés a második napon a B csoport kislemez több másik egykori vezetője világ rangsor Roger Federer a svájci 143 perc 6: 4, 6: 7 (2), és 6: 2

engedély volt a bejáratnál, hogy a rendezvény. hétfőn akkor ebben a csoportban ajánlatos argentin Juan Martin Del Potro a francia Richard Gasquet 6: 7 (4), 6: 3, 7: 5.A csoport:

Nadal (1 def.) – David Ferrer (3 def.) 6: 3, 6: 2 B csoport:

Djokovic (SRB .-2) – Roger Federer (Švaj.-5) 6: 4, 6: 7 (2), 6: 2 143 perc páros:

B csoport:

Paes, Stepanek (India / CR-7) – Peya, Soares (Rak./Braz.-2) 6: 3, 5: 7, 10: 8-tól 103 perc

Dodig, Melo (HRV. /Braz.-4) – B. és M.Bryan (USA-1) 3: 6, 6: 3, 10: 8-tól 73 perc szerdai program:

páros / B csoport:

David Marrero, Fernando Verdasco (Spanyolország .-6) – Leander Paes, Stepanek Radek (India / CR-7) / 13.00

Singles / csoport:

Nadal (sp.-1) – Stanislas Wawrinka (Švaj.-7) / nem 15:00 előtt

Alexander Peya, Soares Bruno (Rak./Braz.-2) – Marcel Granollers-Pujol, Marc Lopez (sp.-3) / 19:00