Jablonec elkezdi a tavaszi csatát a szlovákokkal. Meg fogja támadni a Bajnokok Ligáját?

Az első Plzen veszteség öt pontot, a második négy Sparta, vezet a negyedik Mladá Boleslav hét pontot, az ötödik Ostrava még jedenáctibodový. Ambiciózus labdarúgók Baumit Jablonec részt vesznek a BEK szinte biztos, de a harmadik hely nem kívánják elérni. Assault on a Bajnokok Ligája az erejét a csapat, és a téli kiegészítéseket a valódi lehetőségeket.

„Team volt fél év, némi előrelépés a télen lesz javult a minőség, a fokozott verseny, így biztosak lehetünk a sötét ló, hogy támadó hátulról. Talán ez segíteni fog a két küzdelem, a harmadik pedig nevetni.De még mindig áll annak hátterében, hogy Plzen Sparta a mi két legjobb csapat „, mondta Jaroslav Šilhavý, Jablonec edzője.

A csapat indul tavasszal a mai párbaj a gyepen Szlovákiában, amellyel az elején az őszi szezonban otthon aggódott, és csak kötve 1: 1

„Slovacko nagy szerepet játszik otthon, ez az egyik csapat, amely saját stadion létre nagyon jó körülmények között, nagy rajongók” figyelmeztette Tomáš Hübschman kapitány Jablonec. “Végső soron a labdarúgás stílusa ott játszani jó illeszkedés.Van egy erős zárszekrénytől amely célokat a régióban, és erős, hogy el tudja helyezni a dobozba, „mondta Hübschman.

Háziállatok hetedik az asztalra, és nem akarja, hogy nem kell aggódnia, a tavasz a mentő. “Az első tavaszi mérkőzéseken azt szeretnénk világossá tenni, hogy nem tartoznak a megmentési küzdelemhez. De minden pont döntő lesz “- mondja Svatopluk Habanec szlovák edző. “Az első játékokban a téli szünet után gyakran előfordulnak váratlan eredmények. Tavaly már tavasszal legyőztük a Jablonec-t, és szeretnénk megismételni. Látjuk az erejét az ellenfél, és a helyét a táblázatban, de játszunk otthon előtt a rajongók, szeretnénk kezelni a nyitó mérkőzés. „

Slovacko támaszkodik a magas támadó a tábla, mely uralja a 11 találatot lövés tabellán.Azonban a csapata az elmúlt négy mérkőzésen ment végig a gól nélküli gólon. “Volt egy esélyünk arra, hogy felkészüljünk, és szilárd meggyőződésem, hogy Jablonec ellen fogjuk őket fordítani. Izgatottan vagyunk “- mondta Libor Došek